williamsigh38 williamsigh38
  • 04-03-2022
  • Mathematics
contestada

I neeed help please help

I neeed help please help class=

Respuesta :

lokith
lokith lokith
  • 05-03-2022

Answer:

1 box of pencil cost 1 dollar and 1 box of pen cost 5 dollars

Answer Link

Otras preguntas

Algebra 1? What am I supposed to do it is so confusing
Where did the Vernon war take place?
Last one i promise but i need help
The word “happy” is overused in this song. What would be a great resource to use to find a different word that has the same meaning as “happy”? A. Index B. App
how can you conclude whether in this timeline occured before or after the life jesus of nazareth
Which weather component mostly affects the type of precipitation that falls in a certain area? Air temperature Humidity Wind direction Wind speed
How do you think our bodies break food down into useful nutrients? Explain.
Shane went bowling with his friends. The bowling alley charges $20 for an hour of group bowling plus a fee to rent each pair of shoes. Shane's group bowled for
y+2x=2 find the slope of every line perpendicular to the graph of the equation
can you guys help me on this