Creselia
Creselia Creselia
  • 01-02-2022
  • Mathematics
contestada

PLEASE PLEASE HELP ME!!

PLEASE PLEASE HELP ME class=

Respuesta :

Eurzixo
Eurzixo Eurzixo
  • 02-02-2022

Answer:i cant see the picture, try re uploding it

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

many schools have a dietician on staff. true or false?
Do you agree or disagree that death penalties are wrong in society ?? Why do you agree? Why do you disagree?Con's:Pros:My reason: I disagree with dea
Solve for x. 2x/x+12=1/2
What were the collection of spells that was buried with the mummy?
Jeff has $24. He spend $10.81, including tax, to buy a new DVD. He needs to set aside $10 to pay for his lunch next week. If peanuts cost $0.38 per package, inc
Une correctamente las parejas. 1. Mbaracay Un refugio silvestre en la frontera de Paraguay. 2. el idioma guaranĂ­ Un idioma oficial de Paraguay. 3. la c
At a hardware store, a tool set normally costs $80. During a sale this week, the tool set costs $12 less than usual. What percentage of the usual price is the s
Math Draw a quick picture to show the number 24. Then draw a quick picture to show 24 after you have regrouped I ten as 10 ones. Explain how both pictures show
Given a rectangle with a perimeter of 24 inches, why dimensions maximize the area?
A blackhead is an accumulation of oily material produced by what?