honeybearashe honeybearashe
  • 04-06-2021
  • Mathematics
contestada

HELP PLEASE !!!!!!!!

HELP PLEASE class=

Respuesta :

896645
896645 896645
  • 04-06-2021

Answer:

1. spends $80

2. Each garlic bread costs the same

3. Orders a pizza for 25.50 and two garlic breads

Step-by-step explanation:

Answer Link
Heartland04 Heartland04
  • 04-06-2021
1) 80$
2) same
3) 1 pizza and 2 garlic breads for 25.5$
Answer Link

Otras preguntas

how did Assyrian,Babylonian and Persian rulers use technology to expand and unite their empires?
Tell how you can determine whether a number is a solution of an equation.
It costs $5 dollars to have A tote bag monogrammed with up to 12 letters and $.50 for each additional letter. A club has a budget of $8 dollars maximum per tote
Which is 243 written as a power of a number? A. 3^4 B. 3^5 C. 9^3 D. 8 1^3
Can someone please do number 30.
what is the name of the huge city at southeastern corner of new york
the american nations first constitution was called
In the book number of stars how did Annemarie show kindness to her younger sister?
what is log8 1/64=-2
Tonya runs 8 kilometres in 60 minutes. At a rate how long would it take her to run 2 kilometers