innaabranoypc34
innaabranoypc34 innaabranoypc34
  • 03-02-2021
  • Mathematics
contestada

What is the answer?

What is the answer class=

Respuesta :

davidlooney
davidlooney davidlooney
  • 03-02-2021

Answer:42

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Please help!! I do not know the answers.. it’s due in 36 minutes!!
the local bakery sells cookies for $7.99 per dozen. which equation represents y, the total cost of x dozen of cookies? pls show explanation
Zena Technology sells arc computer printers for $54 per unit. Unit product costs are: Direct materials $15 Direct labor 19 Manufacturing overhead 6 Tota
what is the volume of a sphere with a radius of 6in.
If an adjusting entry is made on the last day of the current accounting period by debiting Wages Expense and crediting Wages Payable for accrued wages earned bu
Melisa has recently inherited $15,000 that she wants to deposit into a savings account for 10 years. She has determined that her two best bets are an account th
Before the Qin dynasty, china was
George Fitzhugh stated that factory workers were treated worse than slaves.
nicole charges a flat fee of $3 to babysit, as well as $4 per hour. She earned $15 on Friday night. How many hours did she work?
If tan A = 4/5; what does CSC A =? Round to nearest tenth.