perladominguezm08 perladominguezm08
  • 01-02-2021
  • Mathematics
contestada

You pay $11.20 to buy drink boxes for the football team. Each drink box cost $0.40. How many drink boxes did
you buy?

Respuesta :

ryanbotell020 ryanbotell020
  • 01-02-2021
I think it’s uhhhh I think it’s uhhhhh carrot
Answer Link

Otras preguntas

List the four reasons why many historians believe the Freedmen's Bureau to be a failure?
A city park in the shape of a rectangle measures 90 yards by 120 yards. A rectangular playground inside the park measures 18 yards by 24 yards. What is the area
HELP I NEED HELP ASAP HELP I NEED HELP ASAP HELP I NEED HELP ASAP HELP I NEED HELP ASAP HELP I NEED HELP ASAP HELP I NEED HELP ASAP HELP I NEED HELP ASAP HELP I
PLEASE HELP WILL GIVE BRAINLIEST
I need help with this.(Answers that are absurd or incomplete will get reported.)
Help please!! Due in 10 min
Find the area of the SHADED region. Round to the nearest TENTH if necessary.
Orion Flour Mills purchased a new machine and made the following expenditures: Purchase price $56,000 Sales tax 5,050 Shipment of machine 810 Insurance on the m
1) Define civil rights in your own words ? 2) list 7-10 you feel are the most important to safe guard for our society DUE TODAY!!!!!!!!! HELP
College Math! Pls help