jmurra2440
jmurra2440 jmurra2440
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

what is the cost per ounce for 10 ounce package of cashews

Respuesta :

raihankhobaib
raihankhobaib raihankhobaib
  • 03-12-2020

Answer:

you have to give more explanation as right now the equation is unsolvable

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

As a wedding treat, a couple plans to order 600 candles. The choice they have for the color of the candles are silver, gold, white, or teal. The couple asks 50
Should animals be used for medical research?Is it ethical or not?why or not? Think long and hard before answering. Give examples. Be detailed.
In 2013, the united states held its first high-level talks with iran since 1979, when iranian militants took u.s. embassy employees in tehran hostage a. True
Please help me with 8, 9, and 10 thanks! Show work too RANDOM ANSWERS WILL BE MODERATED!
Which of the following is an example of inflection? A. Shrugging the shoulders B. Whispering C. Winking D. Sarcasm
Why is it important for citizens to be active participants in the community?
Kelly ask Tyrese to help her use the vertical line test to determine whether or not the curve that she was given it is a function Tyrese informed Kelly that an
can someone please help
To identify the kinds of archetypal characters think about
Beatrice buys a dishwasher for her new house. The price of the dishwasher is D dollars, and she pays an additional 2% tax. Match the expressions to their corre