Amloggins Amloggins
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

If 12 oranges cost 5.04 how much does 1 orange cost

Respuesta :

thatgirl00
thatgirl00 thatgirl00
  • 02-12-2020
$0.42 I think that is the answer
Answer Link

Otras preguntas

Ellas muy tristes use the correct form of the verb ser or estar
Why is most of japan's population homogeneous?
THIS IS FOR ALL MY POINTS.. im poor.. BUT I NEED HELP Observe the border between the Indian plate and the Somali plate. Do you see the same landforms as at th
What would be the answer here. Please hurry though
How did Washington Influence the new nation foreign
Please help me ? I'm do confused and I'm failing Spanish? I'm confused
Managers seeking competitive intelligence can use any of the scores of online​ databases, some of which are free and some for which the user pays. all of the fo
What is the process of making maps which is defined as an art and a science?
Add: 3/10 + 4/100 please help me
During which process is water produced? alcohol fermentation acetyl CoA formation electron transport chain citric acid cycle