jazzjatain jazzjatain
  • 01-12-2020
  • Mathematics
contestada

4 avocados cost $0.76 At this rate, how much do 9 avocados cost?

Respuesta :

mirajbow84 mirajbow84
  • 01-12-2020

Answer:

9 avocados cost $1.71

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

What do you think about fast growing salmon?
Which expression gives the distance between the points (5,1) and (9, -6)
what is the easiest way of borrowing money? 1) credit cards; 2) home loans; 3) auto loans; 4) student loans
The table below shows the number of hours some business people in two states spend in meetings each week: State A 21 23 24 22 24 25 23 23 22 State B 24 22 20
the sum of interior angle of quadrilateral equals 340 true or false
There are elements in the surface of the sun that do not exist on earth. true false
Draw a Rectangle with perimeter of 24 inches
simplify the expression below. 4g^3h 18g^5 8g^2h
the sum of two numbers is 5000. if 20% of one number is equal to 30% of other no. find the number
typically atoms gain or lose electrons to achieve