dancergirl20156
dancergirl20156 dancergirl20156
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

A bagel and a slice of pie cost $4. The slice of pie cost $1.60 more than the bagel. How much did the bagel cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-11-2020

Answer:

$2.04

Step-by-step explanation:

$4-$1.60

Answer Link
santibp82
santibp82 santibp82
  • 18-12-2020

Answer:Bro u just saved my life with that answer

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

what planet starts with e?
What military strategy defeated cornwallis at yorktown?
Write in function form X+y=6..?
which of the following organisms feeds on the largest variety of producers
when gravity causes a huge amounts of rock or soil to be carried down a slope this form of erosion is referred to as a
A car salesperson earns 1.5% commission on every car sold. The salesperson sell a car for $22,500. What is the commission?
if a pH of water is 5.3 then 4.3 is it 1.0 less acidic 1.0 less basic
If 2x+z=2y and 2x+2y+z=20 what is the value of y?
Due to a membership drive for a public television station, the current membership is 125% of what it was a year ago. The current membership in 1200. How many me
does a solution have to involve a liquid? explain.