shayankhailany2
shayankhailany2 shayankhailany2
  • 02-11-2020
  • Mathematics
contestada

What is the cost of 1 pound of pears ?enter the answer in the box

Respuesta :

soggybiscuit31
soggybiscuit31 soggybiscuit31
  • 02-11-2020

Answer:

Not enough detail, sorry man

Step-by-step explanation:

Answer Link
johnmoomoomoo
johnmoomoomoo johnmoomoomoo
  • 03-11-2020

Answer:

$3.25

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Solve each equation. |x+5|=-3
373646351636646475753626266374747574884x848484893990299149440505944330309877=?
Help with is ixl please
Choose ALL correct answers (1, -3) (4, 1) (6, 3) (2, -2)
The cells ____ and shrivel up
Josh rented a truck for one day there was a base fee fee of $12 and there was additional charge of 8 cents for each mile driven the total cost (c) for driving
1. Arc QR = Arc RS = 2. Find x and y -- if your answer is not a whole number, round to the tenths!
In how many ways can a person order one ice cream cone with 3 different flavors of ice cream if there are 14 flavors to choose from and it matters to the person
Choose ALL correct answers (1, -3) (4, 1) (6, 3) (2, -2)
Gaspar writes the algebraic expression 5b +3.79. It represents the total cost, in dollars, of buying 5 bagels and a container of cream cheese. Identify any vari