chaseity23 chaseity23
  • 01-05-2020
  • Mathematics
contestada

Please anybody help me ASAP

Please anybody help me ASAP class=

Respuesta :

iamascammer890 iamascammer890
  • 01-05-2020

Answer:

4 cents

Step-by-step explanation:divide 2 dy 5 to get the unit price hope this helps god bless

Answer Link

Otras preguntas

Dmitri manages a grocery store in a country experiencing a high rate of inflation. He is paid in cash twice per month. On payday, he immediately goes out and bu
Which is a equation of the line that has the slope of - 4and passes through the point (- 2, 5)?
which triangles a similar to triangle A? A.C B. Both C. B D.None
What is a major difference between prokaryotes and eukaryotes?
The sum of a rational number and a rational number is rational
Sunspots are cooler than the surrounding solar surface because
What is popular sovereignty? Question 4 options: Where sovereignty is left to the national government to decide Where sovereignty is left up to the local govern
____ tired, he managed to finish it on time. Though Despite Either could be used here.
Who started the fire? A. Ryan B. Michael C. Dwight D. Kelly
IF MARS WAS LIVABLE, WOULD YOU ACCEPT A ONE-WAY TICKET THERE?